Сучасне офтальмологічне обладнання дозволяє виконувати якісну діагностику очного яблука та його придатків, своєчасно виявляти патологію. Саме тому дуже важливо проходити регулярне та своєчасне обстеження у офтальмолога. Щоб діагностувати захворювання ще до того, як пацієнт помітить симптоми захворювань та помітить явне погіршення зору, необхідне дослідження мікроскопічних структур ока з використанням надточного обладнання.
Своєчасність та надійність діагностики у медичному центрі «Центр зору» створюється завдяки таким факторам:
- Досвідчені лікарі-офтальмологи.
- Комплекс сучасного точного діагностичного обладнання.
- У процесі діагностики наші офтальмологи професійно проведуть дослідження структури та параметрів ваших очей, зможуть виявити захворювання на будь-якій стадії, а також зможуть спрогнозувати динаміку його розвитку, проведуть об'єктивну оцінку зору та поставлять точний діагноз.
- На основі висновків, отриманих у процесі діагностики, наші лікарі дадуть вам кваліфіковане пояснення отриманих результатів, а також професійно проконсультують щодо подальших дій.
- Також, вам розкажуть про те, як можна вилікувати те чи інше захворювання або поліпшити зір.
- Вибір напряму лікування захворювання ви зможете зробити разом із нашими офтальмологами – косметичний, хірургічний, оптичний чи терапевтичний. При виборі методики лікування ми керуємося індивідуальним підходом та аналізом отриманих результатів. Тільки в такому випадку лікування може дати найкращий результат.
До стандартного комплексу діагностичного обстеження для дорослих входять:
(Дослідження гостроти зору)
(комп'ютерна діагностика рефракції ока за допомогою автоматичного рефрактометра)
У результаті діагностики визначається гострота зору з оптимальної корекцією.
Вимірювання внутрішньоочного тиску за допомогою пневмотонометра. Даний прилад використовується для вимірювання внутрішньоочного тиску безконтактним методом. Вимір відбувається менше, ніж за 1 секунду. При цьому точність дуже висока і прилад не торкається ока. При необхідності дослідження також проводиться методом вимірювання тиску Маклакову.
Дослідження передніх відділів ока за допомогою щілинної лампи, при необхідності застосування фотофіксації. При необхідності проводиться стереоскопічний огляд очного дна (у тому числі периферичні та найвіддаленіші ділянки). Ці огляди проводять за допомогою лінзи Гольдмана.
За необхідності додаткових методів дослідження «Центр зору» пропонує проведення наступних методів обстеження
Пошарове дослідження структур та тканин сітківки на клітинному рівні в реальному часі за допомогою лазерного променя низької інтенсивності. Це дослідження дозволяє аналізувати мікроскопічну картину сітківки ока, визначати найменші зміни, невидимі при звичайній офтальмоскопії, проводити діагностику та динаміку захворювань заднього відрізка ока, а також контролювати ефективність лікування. У результаті дослідження дається просторовий аналіз диска зорового нерва, дослідження макулярної зони (області центрального зору).
Томографія рогівки. Проводиться також за допомогою оптичного когерентного томографа і дозволяє провести вимірювання товщини рогівки ока, у будь-якій точці визначаючи її товщину, виміряти параметри кута передньої камери ока, визначити наявність патологічних змін.
За допомогою автоматичного ретиноскопа з виведенням даних на екран та роздруківкою фотозображення.
Визначення полів зору. Завдяки цьому методу оцінюються функції сітківки, і навіть зорового нерва. Застосовується для діагностики неврологічних захворювань та моніторингу глаукоми.
Визначає глибину передньої камери ока, довжини очного яблука, товщини кришталика та розміру склоподібного тіла. Дає можливість оцінити рівень прогресування короткозорості, а також точно розрахувати розмір штучного кришталика.
Дає можливість досліджувати внутрішні структури ока при непрозорих середовищах (діагностує відшарування сітківки, склоподібного тіла, грубих змін, пухлин).