Лікування далекозорості Дніпро. Центр зору - офтальмологічний центр

Далекозорість (гіперметропія) - це порушення зору, при якому погіршується чіткість зображення предметів, що знаходяться на близькій відстані (20-30 см від очей). При високому ступене далекозорості також знижується зір в далечінь.

Причини

Основна причина далекозорості – укорочена форма очного яблука. При далекозорості світлові промені, що проходять через рогівку, фокусуються позаду сітківки, внаслідок чого зображення сприймається невиразно.

Форми

Найчастіше далекозорість буває у маленьких дітей. Для них природною віковою нормою є далекозорість слабкого ступеня, що з часом минає. Якщо до 8 років зір не відновлюється, можуть з'явитися астенопічні скарги (втома, стомлюваність очей при зорових навантаженнях), головний біль та затуманювання зору.

Далекозорість вище вікової норми в дитинстві це серйозна проблема, що вимагає негайної корекції, оскільки за відсутності лікування у дитини може розвинутись амбліопія або косоокість.

Лікування

Дітям молодшого віку зі слабким ступенем далекозорості та відсутністю косоокості зазвичай корекції не потрібно. Діти старшого віку при астенопических скаргах рекомендується корекція окулярами чи контактними лінзами, і навіть комплексне апаратне лікування.

Не розпочате вчасно лікування далекозорості нерідко буває причиною зниження здатності до навчання у дітей дошкільного віку і може призвести до зниження успішності у шкільні роки.

Запис на прийом до «Центру зору» за телефоном:

 (097) 726-60-40 - м. Дніпро

 (095) 884-98-95 - м. Дніпро

 (097) 883-74-83 - м. Кам'янське