Томографія сітківки -сучасний, безконтактний, безболісний діагностичний метод дослідження, що дозволяє виявити початкові прояви хвороб сітківки, а також оцінити динаміку лікування будь-яких патологічних змін на очному дні. Тепер доступно у кабінеті офтальмолога вул. Кобзаря, 2.

Увага! Відбулося відкриття нового офтальмологічного кабінету на житловому масиві Лівобережний-3, за адресою бульвар Кобзаря 2/6..

Шановні пацієнти, звертаємо Вашу увагу!

Перший плановий огляд здорової доношеної дитини у дитячого офтальмолога проводиться за 1-2 місяці. Основна мета огляду – виключити уроджені патології зорової системи.

У малюків першого року життя часто зустрічається патологія сльозовідвідних шляхів – Дакріоцистит. Через 1-2 тижні після народження малюка батьки можуть помітити, що очі у нього постійно зволожені, з них підтікають сльози. Через деякий час при натисканні на внутрішній кут ока з'являються гнійні виділення.

Враховуючи епідеміологічну обстановку, ми вживаємо всіх можливих заходів для вашої безпеки.

У період карантину дуже актуальним постало питання - Скільки часу можна проводити за комп'ютером, дивитися телевізор, користуватися іншими гаджетами?

Повідомляємо Вам, що в період карантину клініка працює за звичайним графіком.

- Клініка працює у звичайному режимі, телефон для запису 097-726-60-40;

На час карантину режим роботи клініки не змінюється. Чекаємо на консультацію та лікування.