Лікування катаракти Дніпро. Центр зору - офтальмологічний центр

Якщо дивитися в далечінь, а також розрізняти предмети поблизу стає складніше - це привід для запису на прийом до офтальмолога. Розрізняються ступеня поразки, кожній з яких притаманні свої симптоми.

Частими симптомами катаракти також можуть бути:
  1. Двоєння в одному оці, коли другий закритий;
  2. Відчуття пелени або затуманювання в очах;
  3. погіршення нічного зору;
  4. Будь-які джерела освітлення доставляють дискомфорт, здаються надмірно яскравими та дратівливими;
  5. Ореоли навколо джерел світла;
  6. Неможливість тонко розрізняти відтінки;
  7. Швидке зниження гостроти зору;
  8. Відчуття, що світ навколо за запітнілим склом, бо заважають смужки, кульки, безформні цятки;
  9. Важко керувати автомобілем через засліплення зустрічними фарами та дискомфорту від вуличних ліхтарів;
  10. Стає непросто читати, писати, шити, брати дрібні деталі, оскільки контури здаються розмитими;
Якщо ви знайшли у себе симптоми катаракти -

Найправильніше рішення - негайно відвідати офтальмолога, щоб підтвердити або спростувати діагноз. У клініці «Центр зору» Ви можете отримати професійну консультацію з приводу Вашого захворювання та Вам будуть запропоновані варіанти лікування.

Способи лікування катаракти

Основним методом лікування катаракти вважається хірургічний (екстракція помутнілого кришталика).
У нашій клініці проводять операції з видалення катаракти без госпіталізації, після операції пацієнт ненадовго залишається під наглядом медичного персоналу клініки, а потім може піти додому. Така схема дозволяє уникнути дискомфорту та одужувати у знайомій домашній обстановці, що особливо позитивно позначається при літньому віці.

Терапія після операції

Операцією все не закінчується. Потрібно запобігти можливим ускладненням, тому потрібно обов'язково дотримуватися рекомендацій офтальмолога: не можна піднімати тяжкості, піддаватися впливу пилу, вітру, переохолодження на весь час реабілітації. Також призначаються ліки, залежно від показань. Вони прописуються у формі крапель, які можна закопувати самостійно.

Лікування прогресуючої короткозорості

Склеропластика

Швидке зростання організму і значне зорове навантаження прискорюють розвиток короткозорості. При короткозорості очне яблуко збільшується на кілька міліметрів у порівнянні з нормою — і чим більше це збільшення, тим сильніше короткозорість. Щоб зупинити патологічне збільшення очного яблука, що супроводжується прогресуванням короткозорості, проводять операцію склеропластику.

Лікування короткозорості Дніпро. Центр зору - офтальмологічний центр

Показання до застосування

Короткозорість, при якій спостерігається погіршення зору більш ніж на 1 D на рік
Прогресуюча короткозорість небезпечна розривами та відшаруваннями сітківки, помутнінням склоподібного тіла та поступово призводить до суттєвого зниження гостроти зору.

У чому полягає метод лікування?

Склеропластика - хірургічне втручання, в ході якого в очне яблуко вводиться спеціальна платівка, яка є своєрідним каркасом для склери (зовнішньої оболонки ока), зміцнюючи таким чином стінки ока, зупиняючи його зростання та розвиток короткозорості.

Операція виконується амбулаторно, її тривалість становить від 5 до 15 хвилин.

Косоокість

Лікування косоокості Дніпро. Центр зору - офтальмологічний центр

Косоокість - стан, при якому осі напряму погляду очей не паралельні. Косоокість може бути вродженою і набутою.

Лікування косоокості має бути комплексним. У ряді випадків, коли ступінь відхилення не значний, а консервативні методи лікування проведені вчасно, можливе усунення косоокості без хірургічного втручання.

В інших випадках, проведені консервативні методи лікування повинні бути використані як складова частина комплексного підходу, а також з метою підготовки до операції.

Якщо не вживати жодних заходів, то з часом буде практично неможливо повністю усунути косоокість, оскільки око, що косить і менше функціонує, починає втрачати зорові функції, що в свою чергу посилює відхилення очного яблука. Таким чином, запускається хибне коло, і навіть хірургічне лікування не завжди може повністю і назавжди усунути цей стан.

Суть хірургічного втручання полягає в урівноважуванні дії та положення окорухових м'язів. У деяких випадках потрібна пластика м'язів. Непоодинокі ситуації, коли для досягнення необхідного результату потрібно не одна, а кілька операцій. А у разі порушення зорових функцій та розвитку амбліопії, хірургічне втручання часом може давати лише тимчасовий ефект.

Промивання та зондування слізних шляхів

У 1/3 новонароджених нососльозний канал перекритий зародковою плівкою, яка розривається при крику новонародженого або розсмоктується у перші дні. Але якщо цього не відбувається, у слізному мішку накопичується рідина та відбувається її запалення.

Безпосередня причина дакріоциститу – це непрохідність сльозоносового каналу. Рідина, що потрапляє до нього зі слізних канальців, починає затримуватися у вічі і мимоволі з нього випливає.

Промивання та зондування слізних шляхів Дніпро. Центр зору - офтальмологічний центр

Офтальмолог призначить промивання та при необхідності зондування нососльозного каналу. Тільки своєчасно розпочате лікування буде максимально ефективним.

Операція з підготовкою займає кілька хвилин, ефективність близько 100%.