Сьогодні поряд з лазерними методами та мікрохірургією ока не можна забувати про старе та надійне консервативне (терапевтичне) лікування. Адже багато пацієнтів мріють, що в їхньому випадку вдасться обійтися традиційною безопераційною терапією. І це справді так: при багатьох захворюваннях допоможуть правильно підібрані краплі очей, таблетки, мазі і гелі, фізіопроцедури та апаратні методи.

Консервативне лікування. Краплі

У Центрі зору консервативне лікування можливе при захворюваннях сітківки та зорового нерва, кон'юнктивіті, синдромі сухого ока, спазмі акомодації, короткозорості, далекозорості, пресбіопії, амбліопії та інших очних хвороб. При багатьох захворюваннях очей у разі своєчасного звернення до офтальмолога можна обійтися без хірургічного втручання та лазерних операцій.

Консервативне лікування. Діагностика

Ймовірно, кожен пацієнт, який записується на прийом до клініки, сподівається, що саме в його випадку можна буде обійтися без операції та обмежитись консервативним лікуванням. І ці надії часто підтверджуються офтальмологами нашого центру, оскільки в їхньому арсеналі весь спектр сучасних методів консервативного лікування очних захворювань та ефективних медикаментозних препаратів останнього покоління.

Пам'ятайте! Чим раніше поставлений правильний діагноз при гострих та хронічних запальних станах очного яблука та придатків, тим коротшим буде термін лікування захворювання.

У Центрі зору створені всі умови для комфортного перебування пацієнтів під час проходження курсу лікування: можливість вибрати зручний час для візиту до офтальмолога та відвідування призначених процедур, відсутність черг, професійний, доброзичливий та досвідчений медичний персонал, прийом ведуть найкращі в галузі лікарі-офтальмологи вищої кваліфікації .