При проблемах із зором у дітей батькам потрібно пам'ятати всього про одне важливе правило: чим раніше зроблено діагностику та призначено корекцію, тим більша ймовірність того, що зір у дитини в результаті буде відмінним. У разі, якщо при діагностиці лікар виявляє захворювання очей, що є причиною, що знижує його гостроту, то, перш за все необхідно призначити і провести комплексне лікування, спрямоване на порятунок від цієї недуги.
Для цього пацієнту підбирають метод, який дасть максимально можливий комфорт. Найбільш актуальним та найголовніше безпечним методом є оптична корекція зору. Даний метод має відношення до консервативних способів покращення гостроти зорового органу. Хочеться відзначити, що при комплексному підході консервативного методу корекції, що включає спеціальні відновлювальні методики тренування м'язів очей, розроблені фахівцями нашого Центру Зору – у вас є всі шанси на відновлення зорової функції в цілому.
Оптична корекція зору виправляє такі недосконалості як міопію, далекозорість (гіперметропію), астигматизм, тобто порушення, пов'язані з анатомічною будовою ока (його довжина, оптична сила, форма рогівки), а також при віковому зниженні гостроти зору (пресбіопії) та порушення бінокулярного зору при косоокості.Методи оптичної корекції зору пропонують очкову та контактну корекцію. До очкової корекції відносяться всі види очок, що підвищують гостроту та якісний показник зору. Контактна корекція передбачає використання лінз.
Оптимальним варіантом при складних видах дефіциту зорової системи та будь-якої патології, що обмежують хірургічне втручання та носіння лінз – є очкова корекція.
Контактна корекція є незамінною для тих людей, хто звик до активного способу життя. Але є й деякі протипоказання: патології рогівки, кон'юнктивіти та алергії.
Якісне обладнання Центру Зору та досвід фахівців дозволяють точно визначити помилки рефракції очей та професійно провести корекцію зору, підбираючи той метод, якого потребуватиме пацієнт, враховуючи його індивідуальні особливості. Якщо вам потрібна консультація, питання щодо лікування, профілактики та діагностики, то ви можете звернутися до нас і записатися на прийом до лікаря-офтальмолога.